Turniej gry na konsoli

LZS
Kategoria:

Koło LZS Grom Stolec wraz z Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek filia w Stolcu zorganizowali 18 lutego 2023 r. Turniej Gry na konsoli, w której udział wzięło 8 osób. Turniej miał na celu integrację społeczną poprzez rekreację i rywalizację sportową na terenie gminy Dobra.

Turniej gier komputerowych

gzlzs
Kategoria:

W dniu 05 lutego 2022 roku (w Ferie zimowe) w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek filii w Stolcu odbył się piąty Turniej pod nazwą: Turniej „Gier komputerowych” na konsoli PS4, zorganizowany przez Koło Ludowe Zespoły Sportowe "Grom" Stolec oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek filia w Stolcu.
W turnieju wzięło udział osiem osób, w tym jedna kobieta. Zwycięzcami turnieju zostali: 1. Łukasz 2 Przemek 3. Dawid K.

Turniej bilarda

gzlzs
Kategoria:

Ludowe Zespoły Sportowe „GROM” Stolec oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek filia Stolec zapraszają na "V Turniej Bilarda w 8", który odbędzie się w dniu 19 luty 2022 roku w Klubie Stolcu w kategorii wiekowej: - od lat 15 do powyżej 18 lat - o godz.: 14:00. Obowiązkowe są wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: 698 187 174 ( Luiza S.)
UWAGA !!! W związku z obostrzeniami, liczba uczestników ograniczona. Dla wszystkich uczestników przygotowany będzie drobny poczęstunek oraz nagrody.